Maloobchod a velkoobchod

Maloobchod - specializované prodejny e-cigaretka.cz

Původně začínala e-cigaretka jako specializovaný eshop s produkty pro tvorbu vlastních e-liquidů. Nyní webové stránky fungují jako internetový katalog s možností rezervace zboží k osobnímu odběru na vybrané prodejně.

V roce 2013 jsme otevřeli první specializovanou prodejnu elektronických cigaret a příslušenství na Mělníku, poté další v Kralupech nad Vltavou, Praze - Horních Počernicích, Čelakovicích a v Litoměřicích.


Více informací www.e-cigaretka.cz

V říjnu 2013, když byla vybudována první prodejna na Mělníku vznikla také myšlenka VapingClubu, místa k posezení a seznámení se s možností nákupu. VapingClub je součástí všech našich prodejen.

Více informací www.vapingclub.cz

Maloobchod - vysilackypresmobil.cz

Prodej GDR radiostanic pro mobilní sítě 3G/4G nebo WiFi. GDR je zkratka pro Global Digital Radio, což je rádiová síť v systému WiFi nebo GSM (3G/4G). Radiostanice v systému GDR fungují stejným způsobem jako klasické analogové nebo DMR vysílačky. Jedním stiskem tlačítka PTT lze naráz komunikovat se všemi účastníky sítě, skupiny, nebo jen s jednotlivcem. Díky připojení k mobilní síti, je dosah na rozdíl od konvenčních rádií prakticky neomezený! Ovládání radiostanice je intuitivní a připomíná smartphone. Pomocí praktické aplikaci Zello, která je ZDARMA a stačí se pouze zaregistrovat, jsou tato zařízení dokonalým řešením push-to-talk pro sítě 3G/4G/LTE.

Více informací vysilackypresmobil.cz