Maloobchod a velkoobchod

Maloobchod - specializované prodejny e-cigaretka.cz

Původně začínala e-cigaretka jako specializovaný eshop s produkty pro tvorbu vlastních e-liquidů.  V roce 2013 jsme otevřeli první specializovanou prodejnu elektronických cigaret a příslušenství na Mělníku, poté další v Kralupech nad Vltavou, Praze - Horních Počernicích, Čelakovicích a v Litoměřicích.  

Více informací www.e-cigaretka.cz

V říjnu 2013, když byla vybudována první prodejna na Mělníku vznikla také myšlenka VapingClubu, místa k posezení a seznámení se s možností nákupu. VapingClub je součástí všech našich prodejen.

Více informací www.vapingclub.cz

Maloobchod - rumadout.cz

Prodej prémiových doutníků a rumů. V nabídce nikaragujské doutníky JOYA DE NICARAGUA, Nub Cigars, Oliva, Perdomo, Vegafina Nicaragua.  Dále na doutníky z různých zemí světa značek Alec Bradley, OSCAR VALLADARES a nejvyhlášenější kubánské doutníky Partagas, Montecristo, Romeo y Julieta. Ke skvělému doutníku patří také sklenka dobrého alkoholu, proto v nabídce nechybí ani alkoholické nápoje, zejména pak rumy Do nabídky se snažím zařadit jak dlouhodobě nejoblíbenější značky rumů na trhu, mezi které patří Diplomatico, Don Papa, Zacapa, Dictador, Bumbu, tak i Jamajské rumy, které jsou na rumové cestě pro mnohé cílovou stanicí.

Více informací rumadout.cz